Home LAJME Vuçiqi Nesër shkoj në Kosovë ta vizitojë Liqenin e Ujmanit, ska kush qe me ndal ne token tonë, as Ushtria as Polici e Kosovës

Vuçiqi Nesër shkoj në Kosovë ta vizitojë Liqenin e Ujmanit, ska kush qe me ndal ne token tonë, as Ushtria as Polici e Kosovës

0
Vuçiqi Nesër shkoj në Kosovë ta vizitojë Liqenin e Ujmanit, ska kush qe me ndal ne token tonë, as Ushtria as Polici e Kosovës

Vuçiqi paralajmëron ta vizitojë nesër Liqenin e Ujmanit, ska kush qe me ndal ne token tonë, as Ushtria as Polici e Kosovës

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në prag të takimit të nivelit teknik të Brukselit dhe në prag të takimit të 4 shtatorit në Washington ka treguar se nesër gjatë ditës do të vizitojë liqenin e Ujmanit.ja deklarata e plot e Vuçiqit ndiqni

Vuçiq ka thënë se nuk pret që të ketë problem vizita e nesërme.

“Në përputhje me letrat që i kemi dërguar autoriteteve të Prishtinës, unë do të shkoj në Ujman nesër. Unë pres, natyrisht që gjithçka të shkojë pa probleme”, ka thënë Vuçiq. sepse Kosova siq e dim është pjes e jona une mund te vi edhe me ushtrin time, ja deklarata e plot e Vuçiqit ndiqni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here