Home LAJME Vuçiq: “Ushtria e jonë, kur të do mundet me hy në Kosovë.” Kjo është ne marrveshje

Vuçiq: “Ushtria e jonë, kur të do mundet me hy në Kosovë.” Kjo është ne marrveshje

0
Vuçiq: “Ushtria e jonë, kur të do mundet me hy në Kosovë.” Kjo është ne marrveshje

Vuçiq: “Ushtria e jonë, kur të do mundet me hy në Kosovë.” Kjo është ne marrveshje

Presidenti i Serbis, Aleksandër Vuçiq ka deklaruar se Ushtria e Serbis mundet me hy në Kosovë kur të don sipas dëshirës, sepse Kosova është toka e tyre dhe nuk e pyesin askend, ju sjellim pamjet me perkthin shqip

“Kur dikush futet në shtepin e tij nuk e pyet askënd, ashtu edhe ushtria e Serbis nuk e pyet askend kur futet ne Kosovë sepse është toka e jonë.” kete e kemi edhe ne marveshje jav sjllim pamjet e marrveshjes Kosov Serbi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here