Home LAJME Vuçiq tha se do te hy nesër në Kosovë a do te arrestohet Vuçiq sikur Gjuriqi, ja qka pritet të ndodh

Vuçiq tha se do te hy nesër në Kosovë a do te arrestohet Vuçiq sikur Gjuriqi, ja qka pritet të ndodh

0
Vuçiq tha se do te hy nesër në Kosovë a do te arrestohet Vuçiq sikur Gjuriqi, ja qka pritet të ndodh

Vuçiq tha se do te hy nesër në Kosovë a do te arrestohet Vuçiq sikur Gjuriqi, ja qka pritet të ndodh.

Vuçiqi paralajmëron ta vizitojë nesër Liqenin e Ujmanit, ska kush qe me ndal ne token tonë, as Ushtria as Polici e Kosovës

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në prag të takimit të nivelit teknik të Brukselit dhe në prag të takimit të 4 shtatorit në Washington ka treguar se nesër gjatë ditës do të vizitojë liqenin e Ujmanit.ja deklarata e plot e Vuçiqit ndiqni

Vuçiq ka thënë se nuk pret që të ketë problem vizita e nesërme.
Por siq duket Shteti i kosoves nuk do te lejon qe te hy ne kosov Aleksander Vuqiqqin per kta edhe ka nderrmar disa hapa ja si do te beproj sqarim per publikun ndegjojni intervisten e plot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here