Home LAJME Vjosa Osmani: “Bashk me Albinin dorë për dore do e udhëheqim Kosovën.”

Vjosa Osmani: “Bashk me Albinin dorë për dore do e udhëheqim Kosovën.”

0
Vjosa Osmani: “Bashk me Albinin dorë për dore do e udhëheqim Kosovën.”

Vjosa Osmani: “Bashk me Albinin dorë për dore do e udhëheqim Kosovën.”

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani do të bashkohet me VV, pas largimit nga Lidhja Demokratike e Kosovës. Vjosa u shpreh e gatshme ta udhëheq Kosovën së bashku me Albin Kurtin.

“Dorë për dore me Albinin do e mposhtim secilën parti dhe do e drejtojm shtetin e Kosovës.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here