Home LAJME Violetë Kukaj vishet në fustan plot me lule, shfaqet si vajzë e re me këtë pamje

Violetë Kukaj vishet në fustan plot me lule, shfaqet si vajzë e re me këtë pamje

0
Violetë Kukaj vishet në fustan plot me lule, shfaqet si vajzë e re me këtë pamje

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.


Violeta nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan plot me lule.

E me këtë paraqitje, Violeta po duket si një vajzë e re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here