Home LAJME Violeta Kukaj pozon në krah të këtij mashkulli

Violeta Kukaj pozon në krah të këtij mashkulli

0
Violeta Kukaj pozon në krah të këtij mashkulli

Emri i saj është përfolur shumë kohët e fundit kur thuhej se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj. Ajo këtë e ka mohuar disa herë, ndërsa nuk ka diqka zyrtare në këtë drejtim.

Megjithatë dimë që Violeta është rikthyer pas disa vitesh në skenë, mjaftë e fuqishme dhe më një ndryshim në pamjen e saj.shtype reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Violeta pak kohë më parë ka qenë në një vizitë në Shqipëri, me ftesën e kryetarit të Tiranës, Erion Veliaj, për mbjelljen e pemëve, në kopshtin e quajtur PAGARUSHA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here