Home LAJME Ushtria serbe para do jave largon flamurin shqiptar afër Gazivodës, por qfar bëri tani

Ushtria serbe para do jave largon flamurin shqiptar afër Gazivodës, por qfar bëri tani

0
Ushtria serbe para do jave largon flamurin shqiptar afër Gazivodës, por qfar bëri tani

Ushtria serbe para do jave largon flamurin shqiptar afër Gazivodës, por qfar bëri tani
Ushtria Serbe largon flamurin shqiptar nga liqeni i Ujmanit.

Në zonën e piknikëve sipër liqenit të Ujmanit, në Sanxhak, një person i panjohur vuri flamurin shqiptar, i cili u hoq nga njësitë e Ushtrisë serbe.
Siç ka mësuar Tanjug, flamuri është vërejtur herët në mëngjes, pas së cilës njësitë e Ushtrisë serbe mbërritën në vend nën pajisjet e plota të luftës dhe e hoqën atë.
por tani kan marr edhe një veprim te pa pritur ja se qfar kan bër sot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here