Home LAJME U martua me një njeri nga Afrika, shqiptarja e bràktis familja. i ra pishman por se dojn femit ma

U martua me një njeri nga Afrika, shqiptarja e bràktis familja. i ra pishman por se dojn femit ma

0
U martua me një njeri nga Afrika, shqiptarja e bràktis familja. i ra pishman por se dojn femit ma

Histori te tilla ka plot ne boten moderne ku kulturat dhe tradita po ndryshojne dhe po marrin nje rrugetim tjeter tani cdo gje po behet normale dhe gjera te tilla njerezit po mesohen.

Pasi familja e dergoi ne Londer per tu shkolluar vajza u dashura me nje Afrikan dhe ajo thote se ka gjetur lumturine e jetes se saj.

Ai e pyet se a te bezdis ngjyra ime dhe ajo ja kthen me nje pu.thje.Por prinderit e saj nuk e pranuan kete lidhje dhe pse ata donin te martoheshin dhe te kishin femije se bashku.

Por pas disa vitesh ajo lindi dhe erdhi ne vendin e prinderve te saj me gjithe femijen e saj por familja e saj nuk e pranoi ne shtepi dhe ata i thone qe femija le te shkoj te prinderit e burrit jo me tek ne.

Bashkeshorti u perpoq qe te lidhej me prinderit e vajzes por nuk ja doli.

Biles pasi kjo histori i publikua ne rrjetet sociale dhe komentet ishin shume ndryshe dhe plot urre jtje ndaj ciftit qe jetojne bashke.

Komentet jane shume urre jtjese sa ne nuk po i publikojme per shkak se mbajn nje gjuhe te rende.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here