Home LAJME U bë baba i një vajze, shqiptari shkrep nëntë her midis rrugës

U bë baba i një vajze, shqiptari shkrep nëntë her midis rrugës

0
U bë baba i një vajze, shqiptari shkrep nëntë her midis rrugës

Një shqiptari nga Maqedonia Veriore është bërë baba i një vajze. Gëzimin e të bërit prind ai e ka festuar në një mënyrë të çuditshme, por të rrez ikshme.

Basriu ka nxjerrur revolen për të shkrepur nëntë plumba midis rruge dhe para disa shtëpive të banueshme.

“Falenderimi i takon Allahut që pas 3 vitesh me gëzoj me një vajzë. Kush ka Allahu ua ruajt, kush s’ka Allahu i dhasht” shkruan Kadrija në Facebook, ku edhe ka publikuar videon e gjuajtjes .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here