Home LAJME Bravo Tifozeve te Tiranës me një foto të Adem Jasharit, kanë një mesazh për serbët

Bravo Tifozeve te Tiranës me një foto të Adem Jasharit, kanë një mesazh për serbët

0
Bravo Tifozeve te Tiranës me një foto të Adem Jasharit, kanë një mesazh për serbët

Tifozët e Tiranës “Fanatics” kanë bërë gati një baner para ndeshjes kundër Crvena Zvezdës.

Në baner shihet komandanti legjendar i UÇK-së, Adem Jashari dhe ushtarë serb duke s ul,muar një gr ua me fëmijë,

“Luf, ta e shqiptarit ka burr ëri, ne nuk merremi me gra dhe fëmijë”, shkruhej në ban,erin e tifozëve.

Sonte nga ora 20:00 në “Air Albania” do të zhvillohet ndeshja mes Tiranës dhe Zvezdës, e vlefshme për kualifikime në Ligën e Kampionëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here