Home LAJME Thaçi shpërndan një video të Policisë së Kosovës: Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve

Thaçi shpërndan një video të Policisë së Kosovës: Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve

0
Thaçi shpërndan një video të Policisë së Kosovës: Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në mëngjesin e së mërkures ka shpërndarë një video ku shihen pjesëtarët e Policisë duke bërë përgatitjet e tyre.

Gjithashtu, aty mund të shihni edhe aksione të ndryshme të tyre,

Thaçi përmes kësaj video ka treguar se pjesëtarët e PK-së janë çdo ditë në mbrojtje të rendit dhe ligjit.

“Çdo ditë në mbrojtje të rendit dhe ligjit. Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve”, ka shkruar ai.

Policia e Kosovës

Çdo ditë në mbrojtje të rendit dhe ligjit. Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve. HTH 🇽🇰👮‍♂️

Gepostet von Hashim Thaçi am Mittwoch, 19. August 2020

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here