Home LAJME Thaçi: Prishtina është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon

Thaçi: Prishtina është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon

0
Thaçi: Prishtina është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka promovuar kryeqytetin e Kosovës, Prishtinën, duke shpërndarë një video me pamje të qytetit.

Thaçi tha se Prishtina është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon.

“Prishtina, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon”, ka shkruar Thaçi./Telegrafi/

Prishtina

Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH

Gepostet von Hashim Thaçi am Mittwoch, 16. September 2020

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here