Home LAJME Të gjith i ndegjojm këngët e saj E gjeni se kush është këngëtarja në foto

Të gjith i ndegjojm këngët e saj E gjeni se kush është këngëtarja në foto

0
Të gjith i ndegjojm këngët e saj E gjeni se kush është këngëtarja në foto

Ne kte foto eshte nje nga kengetaret qe ka sjell projekte muzikore qe pelqehen shume per publikun shqiptar. Ajo vazhdimisht publikon kenge ne zhanrin popullor dhe ka nje ze teper te vecante.

Sa per dijeni behet fjale per kengetaren Shyrhrete Behluli.

Shyhretja ka treguar ne intervistat e saj se karrieren e ka nisur qe 16 vjece dhe meqe gjihnje ka kenduar kemge patriotike

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here