Home LAJME Tanya shkon në plazhet e Amerikës me deputetin kosovar

Tanya shkon në plazhet e Amerikës me deputetin kosovar

0
Tanya shkon në plazhet e Amerikës me deputetin kosovar

Tayna është një repere e njohur shqiptare që brenda një kohe shumë të shkurtër arriti të futet fuqishëm në tregun muzikor dhe është tepër e preferuar sidomos nga të rinjtë.

Së fundmi ajo ndau një foto në plazh ku vërehet që është nën shoqërinë e deputetit Daut Haradinaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here