Home LAJME Takohen gjeneralët: Ushtria jonë, në rresht me ushtritë aleate të botës

Takohen gjeneralët: Ushtria jonë, në rresht me ushtritë aleate të botës

0
Takohen gjeneralët: Ushtria jonë, në rresht me ushtritë aleate të botës

Takohen gjeneralët: Ushtria jonë, në rresht me ushtritë aleate të botës

Deputeti i AAK-së që ka gradën e lartë të gjeneralit, Daut Haradinaj është takuar me shefin e ushtrisë së Kosovës, Gjeneral Rrahman Ramën dhe me kolegë të tjerë.

Haradinaj vlerëson se ushtria e Kosovës ështe storie e suksesit.

“Rastësisht pas raportimit në Komision, e takova mikun dhe shefin e ushtrisë Gjeneral Rrahman Ramen me kolegë. Një histori e suksesit është ushtria jonë, që po dëshmon se është në rresht me ushtritë aleate të botës” shkruan Haradinaj në njoftim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here