Home LAJME Sot U Bera Nene Pas 10 Viteve Martes .Jam Nene E Pes Femijve, Kush Me Uron I Dhent Zoti Ate Qe I Mungon

Sot U Bera Nene Pas 10 Viteve Martes .Jam Nene E Pes Femijve, Kush Me Uron I Dhent Zoti Ate Qe I Mungon

0
Sot U Bera Nene Pas 10 Viteve Martes .Jam Nene E Pes Femijve, Kush Me Uron I Dhent Zoti Ate Qe I Mungon

Sot u bera nene pas 10 viteve martes .Jam nene e pes femijve, Kush me uron i dhent Zoti ate qe i mungon .. Pas 10 viteve edhe pse nuk kisha femij ende kisha shpresa dhe besoja qe nje dite do te behesha nene, por eshte e pabesueshe tani jam nene e 5 femijeve dhe ju them te gjitheve besoni dhe shpresoni deri ne fund.…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here