Home LAJME Skenderaj Gruaja së paku 10 herë me tikë, nga burri i saj

Skenderaj Gruaja së paku 10 herë me tikë, nga burri i saj

0
Skenderaj Gruaja së paku 10 herë me tikë, nga burri i saj

Mëngjesin e sotëm Policia e Kosovës ka intervenuar në një shtëpi në qytetin e Skenderajt ku ka gjetur të pla, gosur një grua.

Policia ka arr,estuar burrin e saj si të dy shuar.

Gjendja e gruas e cila disa herë ishte goditur me tikë në pjesën e gjoksit dhe disa pjesë tjera të trupit mbetet jashtë rre zikut për jetë.

Lajmin për Kallxo.com e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë në Mitrovicë, Valon Preteni.

“Prok uroria është duke e përgatitur kërkesën për caktimin e para,burgimit pas që iu ka bë burrit të të plag, osurës në Skenderaj”, tha Preteni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here