Home LAJME Gruaja i kap burrit këto mesazhe me dashnorin [FOTO]

Gruaja i kap burrit këto mesazhe me dashnorin [FOTO]

0
Gruaja i kap burrit këto mesazhe me dashnorin [FOTO]

Një gjë është të ruhesh se mos burri zë një dashnore, dhe një gjë komplet tjetër është t’u ruhesh meshkujve të tjerë.Diçka e tillë i ka ndodhur kësaj gruaje, për të cilën është pak thjesht të thuash se kam mbetur e shokuar.Në mosbesim të plotë ndaj asaj që ka parë, të paktën kështu u shpreh kur dërgoi këto mesazhe në redaksinë tonë. Shini vetë pasi janë imazhe për të cilat besojmë se nuk kanë nevojë për koment.shiheni gjithqka qe ndodhi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here