Home LAJME Shyhretja dhe reja e saj me fustan të njejtë

Shyhretja dhe reja e saj me fustan të njejtë

0
Shyhretja dhe reja e saj me fustan të njejtë

Kanë dalë shumë foto nga festa e ditëlindjes së Matinit, ku familja Salihu festuan tre vjetorin e të voglit, shkruan “Kosovarja”.

Learta dukej e lumtur, ani pse mungonin pjestarët e familjes së saj, të cilët megjithatë uruan nga largë nipin e vogël.

Secili anëtar i familjes ishte kujdesur që të vishej bukur, ndërkohë që re e vjehërr, Learta e Shyhretja, kishin veshur fustane me dizenjo thuajse të njejtë.

Re e vjehërr kanë puzuar këndshëm përkrah njëra tjetres, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here