Home LAJME Shqiptare në ‘radhë’ për foto me trajnerin Stankoviç, Populli shqiptare më shume respekton serbet sesa kosovaret

Shqiptare në ‘radhë’ për foto me trajnerin Stankoviç, Populli shqiptare më shume respekton serbet sesa kosovaret

0
Shqiptare në ‘radhë’ për foto me trajnerin  Stankoviç, Populli shqiptare më shume respekton serbet sesa kosovaret

Trajneri serb i Crvena Zvezdës, Dejan Stankoviç, me sa duket është “ylli” i vërtetë i ndeshjes mes Tiranës dhe Crvenës.

Kjo, për faktin sa ka luajtur me Interin, një ekip i dashur për shqiptarët.

Aq sa disa gazetare shqiptare nuk kanë rezistuar pa bërë foto dhe marrë autografe nga ai.Vetë Stankoviç u fotografua i tensionuar gjatë konferencës, ndërsa gazetarët serbë që ishin prezentë, janë shfaqur me maska të Cvernës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here