Home LAJME Shqiptar me video kundër, figurës se Adem Jasharit e shan me Nanë

Shqiptar me video kundër, figurës se Adem Jasharit e shan me Nanë

0
Shqiptar me video kundër, figurës se Adem Jasharit e shan me Nanë

Një video tjetër ku Anton Zefi , shihet teksa ofendon rëndë qytetarët e Republikës së Kosovës, është duke qarkulluar në rrjete sociale.

E kosovarët, e kanë marrë me shqetësimin gjuhën e këtij personi, pasi që ai ofendon dhe fyen rëndë edhe komandatin legjendar Adem Jashari, një nga figurat kyçe, që flijoi gjithë familjen për lirinë e vendit tonë.

Ai gjithashtu fyen besimtarët e komunitetit mysliman në Kosovë, duke i quajtur ardhacakë.

I njëjti nuk mjaftohet më pas vazhdon edhe në gjuhën serbe.

Kjo është video:

SHPËRNDAJE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here