Home LAJME Shikoni sa ka ndryshuar Gili për 20 vite (FOTO)

Shikoni sa ka ndryshuar Gili për 20 vite (FOTO)

0
Shikoni sa ka ndryshuar Gili për 20 vite (FOTO)

Gili është këngëtarja e njohur e muzikës populllore e cila ka arritur që të jetë ndër femrat më të pëlyera nga audienca shqiptare.

Përvec talentit në muzikë, ajo u dallua edhe për stilin e saj e cila ka arritur të sjellë trende të reja duke qenë gjithmonë IN në secilën paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

Me kalimin e viteve Gili duket se nuk ka ndryshuar aspak, duke e ruajtur origjinalitetin dhe bukurinë e rrallë përkundër moshës që ka.

Këtë më së miri e dëshmon imazhi të cilin e ka publikuar vet ajo, të para 20 viteve.

Aq e bukur duket, saqë mund ta ngatërrojmë me barbie, apo?/Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here