Home LAJME Ushtarëve grek thojn: Do ta pimë gj akun e shqiptarit dhe turkut Shfaqet video

Ushtarëve grek thojn: Do ta pimë gj akun e shqiptarit dhe turkut Shfaqet video

0
Ushtarëve grek thojn: Do ta pimë gj akun e shqiptarit dhe turkut Shfaqet video

Greket edhe njëherë shfaqin u rrejtje për shqiptarët dhe greket. Një video e cila është publikuar nga medat greke shihen ushtarët grek duke kënduar dhe duke thënë që do ta pimë gj akun e shqiptarit. Po ashtu në këtë video sk andaloze, grekët dëgjohen duke thënë që do të pimë jo vetëm gj ak shqiptari por edhe gj ak turku, transmeton Albanian News Për më shumë shikojeni videon më poshtë.

Komsndot greke: Do pime gjak shqiptar dhe turk

Marrshi i komandove grekë: Do pimë gjak Shqiptar dhe Tuk

Gepostet von Simpatizantët e Marin Memës & Elena Kocaqit am Dienstag, 1. September 2020

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here