Home LAJME Sarës nuk po i pëlqen fotoja që Ledri e ka publikuar me të, e ‘kërcënon’ publikisht

Sarës nuk po i pëlqen fotoja që Ledri e ka publikuar me të, e ‘kërcënon’ publikisht

0
Sarës nuk po i pëlqen fotoja që Ledri e ka publikuar me të, e ‘kërcënon’ publikisht

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.
Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte Ledri ka publikuar një foto me Sarën, ku tregon se asaj nuk i pëlqen se si ka dalur.

“Spo ma nin qe s’po tpëlqen qysh ki dal”- ka shkruar Ledri.

Ndërsa Sara publikisht i ka thënë se do t’ia kthejë këtë.

“Mbaje mend po s’ta ktheva”- ka shkruar Sara Hoxha në komentin e fotos së të dashurit të saj./ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here