Home LAJME Remzie Osmani sot ka ditëlindjen, kaq vite mbush këngëtarja

Remzie Osmani sot ka ditëlindjen, kaq vite mbush këngëtarja

0
Remzie Osmani sot ka ditëlindjen, kaq vite mbush këngëtarja

Këngëtarja, Remzie Osmani sot ka ditëlindjen.Ajo ka lindur me 10 shtator në vitin 1971, shkruan GazetaBlic.Remzie Osmani, sot mbush 49 vite. Ajo mori urime të shumta nga familjarët e saj, miqt dhe fansat.

Ndryshe, këngëtarja ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe ka një numër projektesh në të njëjtën kohë vazhdon të jetë aktive me lansim të këngëve që janë mjaft të dëgjuara nga publiku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here