Home LAJME Reagon sërish Aida: Po do e them prapë a jeni në mir ne kry, nuk u bëhet ajo pacientëve me Covid-19 dhe s’trembem unë s’jam qyqe

Reagon sërish Aida: Po do e them prapë a jeni në mir ne kry, nuk u bëhet ajo pacientëve me Covid-19 dhe s’trembem unë s’jam qyqe

0
Reagon sërish Aida: Po do e them prapë a jeni në mir ne kry, nuk u bëhet ajo pacientëve me Covid-19 dhe s’trembem unë s’jam qyqe

Aida ditën djeshme ka bërë një reagim të fortë në Facebook ndaj mjekëve që po luftojnë me koronavirusin.

Shtino ngre pyetjen pse nuk u lejohet të infektuarve telefoni, teksa u drejtohet e gjithë të tjere që i quan kompani.

“Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me tu rmen e terbu rar , qe do tiu ve rsulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo pol ici, po as ush tri nuk i ben dot zap”,

Pas këtij postimi, nuk ka munguar as “bumi’ i komenteve të ndjekësve ku njërit prej, i cili i ka treguar burgun Shtino i kthehet:

Po mirë unë kam rëshkitur bravo, faleminderi zotëri për komplimentat që i bëtë një zonje…shyqyr Zotit nuk jam qyqe dhe as e zezë, nuk kam lidhje me këto zotëri i nderuar. Unë i përkas dritës…

DMTH ju keni hyrë nëpër pavione e dini se si janë pacientët…unë nuk besoj fjalën tuaj, por besoj fjalën e miqve të mi që më shkruajnë se nuk e dnë si janë të afërmit dhe nuk komunikojnë dot me to edhe me ata që nuk janë të intubuar. Ttani ato kërc ënimet mos mi tregoni mua zotëri, apo si e keni hallin ju….çfarë ju shqetëson që hidheni si gjel…ca keni jeni pjesë e sistemit apo si…? ja deklarata e plot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here