Home LAJME Ramush Haradinaj për shtëpinë në Dragodan: E kam ndërtu me pare t’synetisë

Ramush Haradinaj për shtëpinë në Dragodan: E kam ndërtu me pare t’synetisë

0
Ramush Haradinaj për shtëpinë në Dragodan: E kam ndërtu me pare t’synetisë

Në lidhje me pasurinë e tij, Ramush Haradinaj, ka folur sot para simpatizantëve të tij në lagjen Arbëria, pasi që disa nga ta e pyeten në lidhje me shtëpinë e tij luksoze.

Haradinaj iu ka shpjeguar banorëve të lagjes se shtëpia luksoze e tij i ishte mundësuar vetëm pas solidarizimit të akraballëkut dhe miqve të tij.“Ju e dini se është traditë e shqiptarëve që masi t’ua prejmë mashkujve lucat apo ti bëjmë synet, ilaket e miqtë iu japin kapak pare ja se qfar thot ramushi vet per te pare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here