Home LAJME Ra nga ndërtesa, policia jep detaje për rastin tragjik në Fushë-Kosovë

Ra nga ndërtesa, policia jep detaje për rastin tragjik në Fushë-Kosovë

0
Ra nga ndërtesa, policia jep detaje për rastin tragjik në Fushë-Kosovë

Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka vde kur gruaja që ka rënë nga ndërtesa në Fushë-Kosovë

Policia Rajonale e Prishtinës ka treguar se sot në orën 13:00, një grua ka rënë nga një ndërtesë, ndërsa akoma nuk janë sqaruar rrethanat se si ka ndodhur rasti.

“Sot rreth 13:00, kemi pranuar informatën se në rrugën Nëna Terezë në Fushë-Kosovë, një person ka rënë nga një ndërtesë dhe e njëjta ka ndërruar jetë. Vik timë në këtë rast është një person (femër), e së cilës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje”, kanë thënë nga Policia.

“Aktualisht het uesit policorë në koordinim me prok urorinë përkatëse janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here