Home LAJME Publikohen pamje të ushtrisë së Serbisë duke hyr në territor të Kosovës qka po ndodh atje,

Publikohen pamje të ushtrisë së Serbisë duke hyr në territor të Kosovës qka po ndodh atje,

0
Publikohen pamje të ushtrisë së Serbisë duke hyr në territor të Kosovës qka po ndodh atje,

Publikohen pamje të ushtrisë së Serbisë duke hyr në territor të Kosovës qka po ndodh atje,

Mediat serbe kanë publikuar pamje të automjeteve ushtarake serbe që sipas tyre janë nisur për në Kosovë.

“Alo” dhe “Informer” kanë publikuar pamje të automjeteve të ushtrisë së Serbisë që sipas tyre kanë bërë lëvizje në drejtim të kufirit me Kosovën

Kolona të gjata të automjeteve ushtarake serbe janë xhiruar gjatë rrugës për në Kosovë. Automjetet e ushtrisë serbe janë nisur për në Kosovë

Portalet serbe kanë bërë të ditur se pamjet janë xhiruar sot dhe sjellin pamjet e mejteve ushtarake te serbis afer kufirt te kosoves

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here