Home LAJME Pozon nga jahti luksoz, Nora do ta ‘ҫmend’ Robertin me pamjet e fundit

Pozon nga jahti luksoz, Nora do ta ‘ҫmend’ Robertin me pamjet e fundit

0
Pozon nga jahti luksoz, Nora do ta ‘ҫmend’ Robertin me pamjet e fundit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare,

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur nga një jaht luksoz dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here