Home LAJME Policia e Kosovës kontroll pikat e kalimit kufitar me serbin

Policia e Kosovës kontroll pikat e kalimit kufitar me serbin

0
Policia e Kosovës kontroll pikat e kalimit kufitar me serbin

Policia e Kosovës kontroll pikat e kalimit kufitar me serbin, Policia kufitare ka shtuar patrollimet ne zonen kufitare me serbin.

Forcat kufitar jan njesi te veqanta qe merren jan njesi te veqanta qe merren vetem me patrollimet kufitare.

Jemi ne Dumnic fshati i Podujeves afer kufirit kosov serbi nga ktu shihet qdo gjeh dhe veshtrojm qdo gje.


Forcat qe do ti shiheni jan njesi te veqanta ja pamjet ne vazhdim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here