Home LAJME Po i prekët Shqiptarët ju betohem se jemi gati ta ‘shkatërrojmë’ për 24 orë çdo shtet

Po i prekët Shqiptarët ju betohem se jemi gati ta ‘shkatërrojmë’ për 24 orë çdo shtet

0
Po i prekët Shqiptarët ju betohem se jemi gati ta ‘shkatërrojmë’ për 24 orë çdo shtet

Kandidati për President të SHBA.

Kandidati nga radhët e Demokratëve për President Joe Biden në vitin 2002, në një konferencë të organizuar në SHBA, kishte deklaruar haptazi dashurinë e tij të madhe për kombin shqiptar.
Biden në atë kohë kishte thënë që SHBA janë të gatshëm të qëllojnë dhe të vra sin çdo kënd i cili sul mon shqiptarët në Ballkan. Së fundmi kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet më të madhe ja edhe deklarata e tij:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here