Home LAJME Ndodhi e rrall perleshen dy bagjanak

Ndodhi e rrall perleshen dy bagjanak

0
Ndodhi e rrall perleshen dy bagjanak

Ka ndodhur një përleshje në Korishë të Prizrenit.

Përleshja dyshohet të ketë ndodhur mes dy personave, të cilët janë bagjanakë mes vete, shkruan Indeksonline.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

“Dysh ohet se ka pasur edhe të shtëna.

Njëri prej të dyshuarve me vendim të proku rorit është dërguar në mbajtje, ndërsa rasti është cilësuar si

Indeksonline ka mësuar identitetin e të dy personave, D.K dhe S.D, janë inicialet e tyre.

Motivet e përle shjes, sipas dëshmitarëve, e cila zgjati rreth 30 minuta dys hohet të jenë të hollat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here