Para një muaji këndonte për haxhillëk, Gold AG shfaqet në festa bregdetare dhe pranë këngëtares provokuese

Reperi shqiptar, Gold AG nuk ka një muaj që i këndoj qytetit të shenjët të Medinës por duket se do t’i kthehet këngëve verore.

Reperi është parë në një fotografi me këngëtaren seksi, Anxhela Peristeri, shkruan Indeksonline.

Dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Këngëtarja ishte e veshur me rroba verore. “Po është Arian Agushi. Mirëmëngjesi. Kënga e re, klipi i ri, së shpejti.”, kishte shkruar Peristeri, shtyp me poshte per videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published.