Home LAJME Pamje si në filma, si tenton t’i ikë qytetari policisë në mes të sheshit në Lipjan, por pa sukses!

Pamje si në filma, si tenton t’i ikë qytetari policisë në mes të sheshit në Lipjan, por pa sukses!

0
Pamje si në filma, si tenton t’i ikë qytetari policisë në mes të sheshit në Lipjan, por pa sukses!

Kanë kaluar gjashtë muaj, prej kur qytetarët e vendit tonë po ballafaqohen me pandeminë. E, pavarësisht kësaj sheshet e qyteteve vazhdojnë të jenë të mbushura.

E, një numër i madh qytetarësh u panë edhe sonte në sheshin e qytetit të Lipjanit.

Por, një incident ka ndodhur, derisa nuk dihen rrethanat, transmeton Indeksonline.

Në këtë video mund të shihni se si një qytetar, mundohet t’i ikë policisë, por që i njëjti përfundon nën pranga, krejt kjo për shkak të shpejtësisë dhe përgatitjes profesionale të policit.

Momenti kur polici shtrinë për për toke dhe arreston të dyshuarin:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here