Home LAJME Pamje rrëqethëse nga Bejruti, shikoni si babai përpiqet ta shpëtojë fëmijën

Pamje rrëqethëse nga Bejruti, shikoni si babai përpiqet ta shpëtojë fëmijën

0
Pamje rrëqethëse nga Bejruti, shikoni si babai përpiqet ta shpëtojë fëmijën

Pamje të shumta janë duke qarkulluar këto minuta në rrjete s ociale. Në një prej tyre shikohet një baba i pushtuar nga paniku i cili bën gjithçka për të mbrojtur djalin e tij të fr ikësuar.

Babai shihet teksa përqafon të birin për ta qetësuar, por kur e sheh që dridhjet shtohen akoma më shumë si pasojë e shp ërthimit, ai e fut nën tavolinë dhe me trupin e tij e kthen si mburojë për të

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here