Home LAJME Pamje nga vendi i ngjarjes në Ferizaj ku dyshohet se djali ja mori jetë nënën

Pamje nga vendi i ngjarjes në Ferizaj ku dyshohet se djali ja mori jetë nënën

0
Pamje nga vendi i ngjarjes në Ferizaj ku dyshohet se djali ja mori jetë nënën

I rëndë ishte mëngjesi i sotëm për familjen Çerkini në qytetin e Ferizajt.

Dyshohet se djali privoi nga jeta nënën e tij, 83 vjeçare.

Qëndruar para pak minutave pikërisht në rrugën ‘Ejup Statovci’ ku saktësisht ndodhi edhe ngjarjae rëndë.

Në vendin e ngjarjes janë parë vetëm disa vetura private, teksa nga aty tashmë janë larguar njësitë përgjegjëse të pol icisë dhe proku rorisë.

Nuk dihet saktësisht se si ndodhi rasti në fjalë, por që tashmë i dyshuari 63 vjeçar është ndaluar për 48 orë nga organet, ja pamjet nga vëndi i ngjarjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here