Home LAJME Pamje brenda shtëpisë e jetës luksoze të Edona Llalloshit

Pamje brenda shtëpisë e jetës luksoze të Edona Llalloshit

0
Pamje brenda shtëpisë e jetës luksoze të Edona Llalloshit

Këto ditë pandemie nuk kanë munguar mesazhet sensibilizuese nga artistët shqiptarë.

E krahas kësaj, disa prej tyre kanë organizuar dhe mini koncerte brenda shtëpive të tyre.

Mirëpo, në një mënyrë apo tjetër artistët kanë treguar edhe ambiente të ndryshme brenda shtëpive të tyre.

Edhe Edona Llalloshi së fundmi ka bërë një gjë të tillë, ku ka treguar dy ambiente brenda shtëpisë së saj.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here