Home LAJME Nusja Nuk E Lë Goldin Rehat Të Vozitë, Shikoni Çka I Bën Atij

Nusja Nuk E Lë Goldin Rehat Të Vozitë, Shikoni Çka I Bën Atij

0
Nusja Nuk E Lë Goldin Rehat Të Vozitë, Shikoni Çka I Bën Atij

Arian Agushi apo siç e njohim të gjithë me emrin artisik Gold Ag vazhdon të jetë ndër reperët më të pëlqyer në skenën muzikore i cili me anë të teksteve të tij arrin të pasqyrojë realitetin kështu duke bërë për vete numër të madh fansash.

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo. Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se nuk po e lë rehat Goldin të vozitë duke i bërë foto,hape pamjen mëposhtë./ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here