Home LAJME Nusja e Medës nuk po duket në gjen dje aspak të mirë! Ja qfar ka ndodh me Lulen

Nusja e Medës nuk po duket në gjen dje aspak të mirë! Ja qfar ka ndodh me Lulen

0
Nusja e Medës nuk po duket në gjen dje aspak të mirë! Ja qfar ka ndodh me Lulen

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta,Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.Në foton e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe nuk po duket në gjen dje aq të mirë ja moment kqyrne


Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta,Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.Në foton e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe nuk po duket në gjendje aq të mirë ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne pasi ta keni hapur i plotë më poshtë pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here