Home LAJME Nusja e Goldit publikon pamje nga vendi i punës, ka diҫka që mori tërë vëmendjen

Nusja e Goldit publikon pamje nga vendi i punës, ka diҫka që mori tërë vëmendjen

0
Nusja e Goldit publikon pamje nga vendi i punës, ka diҫka që mori tërë vëmendjen

Nusja e Goldit publikon pamje nga vendi i punës, ka diҫka që mori tërë vëmendjen

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Në foton e fundit ajo shihet se është në vendin e punës

Ermira nuk ka publikuar foto të saj, por të mjeteve të punës./ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here