Home LAJME Nuredin Gashi: Duhet me ja hup ‘Farën’ Albin Kurtit bashk me Shkëlzen Gashin

Nuredin Gashi: Duhet me ja hup ‘Farën’ Albin Kurtit bashk me Shkëlzen Gashin

0
Nuredin Gashi: Duhet me ja hup ‘Farën’ Albin Kurtit bashk me Shkëlzen Gashin

Lajmrohet prap rapsodi që thotë në këngën e tij se duhet zhdukur Albin Kurti dhe Shkëlzen Gashi
Nuredin Gashi rapsodi i cili jeton dhe vepron ne Suedi para disa diteve është ndaluar nga Policia e Kosovës për shkak te tekstit te kenges se tij.
Ai ka reaguar me nje status ne Facebook, ky eshtë statusi i plotë i tij.

Lajmrohet prap rapsodi që thotë në këngën e tij se duhet zhdukur Albin Kurti dhe Shkëlzen Gashi
Nuredin Gashi rapsodi i cili jeton dhe vepron ne Suedi para disa diteve është ndaluar nga Policia e Kosovës për shkak te tekstit te kenges se tij.
Ai ka reaguar me nje status ne Facebook, ky eshtë statusi i plotë i tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here