Home LAJME Nuk do te besoni kaq shumë është dobësuar Ermali

Nuk do te besoni kaq shumë është dobësuar Ermali

0
Nuk do te besoni kaq shumë është dobësuar Ermali

Ermal Fejzullahu dobësohet e bëhet si model. E njohim që në fëmijërinë e hershme, atëherë kur i këndonte “Trashes”, e u bë hit gjithëandej. Ermal Fejzullahu, në adoloshencë nisi në karrierë të re në botën e muzikës, ku edhe ia doli për mrekulli.

Ermali, u bë edhe zemërthyesi i vajzave, pasi dukej tejet në formë dhe gjithashtu shfaqej me stil, ama shpejtë ai shtoj peshë dhe duket sikur kilogramët i dolën nga kontrolli, shkruan Kosovarja. Nuk e dijmë se si, ama në fotot e fundit Ermal Fejzullahu po duket mjaftë dobët dhe mirë. Ka nisur dietën, po bënë aktivitet fizik, apo ka realizuar ndonjë ndërhyrje?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here