Home LAJME Nora shfaqet duke u larë në pishinën e shtëpisë, po shoqërohet nga ky mashkull

Nora shfaqet duke u larë në pishinën e shtëpisë, po shoqërohet nga ky mashkull

0
Nora shfaqet duke u larë në pishinën e shtëpisë, po shoqërohet nga ky mashkull

Nora shfaqet duke u larë në pishinën e shtëpisë, po shoqërohet nga ky mashkull

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet duke u larë bashkë me Reenen në shtëpinë e saj.

E atë po e shoqëron dizajneri i njohur kosovar, Valdrin Sahiti.

“Shoku jem ma i miri <3”, e ka përshkuar foton Nora, e në të cilën Valdrin Sahiti shfaqet gjysmëlakuriq. /ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here