Home LAJME Njësia Speciale e patrullon dhe ruan objektin e RTK1

Njësia Speciale e patrullon dhe ruan objektin e RTK1

0
Njësia Speciale e patrullon dhe ruan objektin e RTK1

Njësia Speciale është duke patrulluar dhe ruajtuar objektin e RTK1, pas kërcë, nimit që moren.

Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Ai tha se Policia sontë rreth orës 19:05 ka pranuar një informatë se janë regjistruar thirrje telefonike kërcë- nuese ndaj objektit medial RTK.

“Menjëherë njësitet kompetente policore kanë ndërmarrë veprimet e nevojshme profesionale për të trajtuar informatat e tilla dhe janë duke punuar për sqarimin e të gjitha rrethanave dhe fakteve që nderlidhen me këtë raportim”, tha Hoxha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here