Home LAJME Nje dite pune me shqiptaret ne Zvicer shiko se si e kalojne shqiptaret diten

Nje dite pune me shqiptaret ne Zvicer shiko se si e kalojne shqiptaret diten

0
Nje dite pune me shqiptaret ne Zvicer shiko se si e kalojne shqiptaret diten

Nje dite pune me shqiptaret ne Zvicer shiko se si e kalojne shqiptaret diten

Telivizioni TVR kishte bere nje interviste me disa shqiptare qe veprojne dhe punojne ne zvicer

Ggazetari kishte kaluar nje dite te tere me to se si si punojne cka bejne dhe si ju ecen puna mundeni ta shikoni ne video shtipe reamen meposhte dhe shiko pamjet se si punojne shqiptaret ne Zvicerr.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here