Home LAJME Ndërron jetë Polici nga Klina, dyshohet se shkaktar është COVID-19

Ndërron jetë Polici nga Klina, dyshohet se shkaktar është COVID-19

0
Ndërron jetë Polici nga Klina, dyshohet se shkaktar është COVID-19

Gegë Prenaj, pjesëtar i Policisë së Kosovës, ka humbur sot betejën me koronavirusin, raporton Kosova ime.

Lajmin e ka bërë të ditur për Gazetën Sinjali Kastriot Prenaj, familjar dhe koleg i të ndjerit.

“Sot ka ndërruar jetë kolegu dhe familjari im, Gegë Prenaj. Ka qenë i prekur me koronavirus dhe tash e një muaj ka qenë duke u trajtuar me oksigjenoterapi në Klinikën Infektive në QKUK”, ka thënë Prenaj.
Një pjesëtarë i Policisë së Kosovës ndërroi jetë sot.

Polici nga Klina, Gegë Prenaj i cili vdiq sot dyshohet të ketë qenë i prekur me COVID-19.

Prenaj ishte nga fshati Gjurgjevik i Madh i Klinës dhe i njëjti kishte punuar në stacionin e policisë në Klinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here