Home LAJME Nasim Haradinaj: Shyqyr që nuk e kam rreh Ramushin

Nasim Haradinaj: Shyqyr që nuk e kam rreh Ramushin

0
Nasim Haradinaj: Shyqyr që nuk e kam rreh Ramushin

Nasim Haradinaj: Shyqyr që nuk e kam rreh Ramushin
Nënkryetari i OVL UÇK’së, Nasim Haradinaj, ka rrëfyer shumë gjëra interesante nga jeta e tij në rubrikën “n’Katun”.

Ai ka folur për jetën e tij, duke treguar kështu se çfarë fëmije ka qenë.

Po ashtu ka rrëfyer se si prindërit e kanë kshilluar që vazhdimisht të lexojë libra.

Ndër të tjera ka folur edhe për Ramush Haradinajn.

“Shyqyr që nuk e kam rreh unë, se fort i kam rreh. I kam rreh Dautin, Bujarin e këta në moshën më të re. I kam rreh se kanë bërë shumë sherr dhe i kam edukuar. Edhe ata e pranojnë që ka qenë e mirë ajo”, ka thënë Haradinaj.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here