Home LAJME “Na bën hor” Bleona Qeretit në bulevardin e yjeve në Hollivud

“Na bën hor” Bleona Qeretit në bulevardin e yjeve në Hollivud

0
“Na bën hor”  Bleona Qeretit në bulevardin e yjeve në Hollivud

Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish në rrugët e SHBA-së.

Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një e papritur.

Duke pozuar, këngëtarja ka rrëshkitur dhe është rrëzuar në trotuarin e të famshëmve.

Ajo shihet pa reçipeta, vetëm me një rrjetë në trup dhe mbathje.Sipër ka veshur një xhaketë dhe në këmbë një palë çizme të bardha me taka.

Këtë moment ajo vetë e ka publikuar në “Instagram” dhe shkruan: “Plagosje në krye të detyrës”.

Nuk kanë munguar komentet e shumta krahas videos.

Më poshtë e gjeni këtë moment:

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here