Home LAJME Mustafa Nano e ‘Turpon: Kosovarët kan gjak serbi dhe nuk jan shqipëtarë të pastër si ne? ata duhet me ndrru gjuhën

Mustafa Nano e ‘Turpon: Kosovarët kan gjak serbi dhe nuk jan shqipëtarë të pastër si ne? ata duhet me ndrru gjuhën

0
Mustafa Nano e ‘Turpon: Kosovarët kan gjak serbi dhe nuk jan shqipëtarë të pastër si ne? ata duhet me ndrru gjuhën

Mustafa Nano e ‘Turpon: Kosovarët kan gjak serbi dhe nuk jan shqipëtarë të pastër si ne? ata duhet me ndrru gjuhën.

Kosovarët kanë “gjak serbi”, Mustafa Nano sqaron deklaratën. Muaj më parë gazetari i njohur Mustafa Nano ishte sërish në vëmendjen e mediave për një deklaratë të bërë mbi kosovarët për të cilët u shpreh se kanë “gjak serb”.
Dhe gjithashtu kriti.koi veprimin që Xhaka dhe Shaqiri bënë në Kampionatin botëror. I ftuar në një emision, Nano e ka sqaruar për herë të parë këtë deklaratë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here